Kayla Murray: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 255: | Line 255: | ||
|Sheridan Bibbs<br />[[Lexine Cantoria]]<br />Naomi Corona<br />Elena Dahms<br />Macy Duffy<br />Vanessa Gonzales<br />Grace Kunkle<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]]<br />Tia Payne<br />Lily Shedlock<br />Lilian Suarez<br />Cierra Torres<br />Makaya Vanderweerd | |Sheridan Bibbs<br />[[Lexine Cantoria]]<br />Naomi Corona<br />Elena Dahms<br />Macy Duffy<br />Vanessa Gonzales<br />Grace Kunkle<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]]<br />Tia Payne<br />Lily Shedlock<br />Lilian Suarez<br />Cierra Torres<br />Makaya Vanderweerd | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | |||
|- | |||
|2019 | |||
|Out with the Trash | |||
|Open | |||
|[[Lexine Cantoria]]<br />[[Kennedy Cochran-Putt]]<br />Elena Dahms<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Da One | |||
|Jazz | |||
|[[Lexine Cantoria]]<br />Elena Dahms<br />Macy Duffy<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />Lilian Suarez<br />Makaya Vanderweerd | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Amen | |||
|Lyrical | |||
|[[Lexine Cantoria]]<br />[[Kennedy Cochran-Putt]]<br />Elena Dahms<br />Julia Gaspari<br />Madison Kennedy<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />Alex Nam<br />Olivia Nam | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Don't Watch Me Cry | |||
|Open | |||
|Noor Almishari<br />[[Lexine Cantoria]]<br />Macy Duffy<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />Kayla Martinez<br />[[Kayla Murray]]<br />Luz Padron<br />Suubi Sematimba<br />Lily Shedlock<br />Lilian Suarez<br />Cierra Torres<br />Makaya Vanderweerd | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Fall on Me | |||
|Lyrical | |||
|Mickenzie Belcher<br />Sheridan Bibbs<br />[[Lexine Cantoria]]<br />[[Kennedy Cochran-Putt]]<br />Elena Dahms<br />Macy Duffy<br />Julia Gaspari<br />Madison Kennedy<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />Alex Nam<br />Olivia Nam<br />Ruthie Reyes<br />Lily Shedlock<br />Lilian Suarez<br />Makaya Vanderweerd | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|One Wrong Move | |||
|Open | |||
|Sheridan Bibbs<br />[[Lexine Cantoria]]<br />[[Kennedy Cochran-Putt]]<br />Elena Dahms<br />Ashley Dejulio<br />Macy Duffy<br />Julia Gaspari<br />Melody Hoblick<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />Alex Nam<br />Olivia Nam<br />Tia Payne<br />Ruthie Reyes<br />Lily Shedlock<br />Lilian Suarez<br />Makaya Vanderweerd | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Hatter | |||
|Open | |||
|Noor Almishari<br />Mickenzie Belcher<br />Sheridan Bibbs<br />Madison Buck<br />[[Lexine Cantoria]]<br />Elena Dahms<br />Macy Duffy<br />Isabella Fladland<br />Melody Hoblick<br />Nasara Knight<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />Kayla Martinez<br />[[Kayla Murray]]<br />Luz Padron<br />Tia Payne<br />Ruthie Reyes<br />Skye Rodine<br />Suubi Sematimba<br />Lily Shedlock<br />Lilian Suarez<br />Makaya Vanderweerd | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||