Alexa Pratt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 39: | Line 39: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2019 | | rowspan="3"|2019 | ||
|Lil George | | rowspan="3"|Lil George | ||
| | | rowspan="3"| | ||
|Turn it Up | |Turn it Up | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Headliners (Johnstown) | |||
|2<sup>nd</sup> in Child Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Dance Machine | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|} | |} | ||