Alexa Pratt: Difference between revisions
>Wonderful.Wallaby37 |
>Wonderful.Wallaby37 |
||
| Line 51: | Line 51: | ||
|Dance Machine | |Dance Machine | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|2020 | |||
|Fly | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
>Wonderful.Wallaby37 |
>Wonderful.Wallaby37 |
||
| Line 51: | Line 51: | ||
|Dance Machine | |Dance Machine | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|2020 | |||
|Fly | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||