Keagan Capps: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 313: Line 313:
|Lyrical
|Lyrical
|Hadyn Stephens<br />Kennedy Thomas<br />Marli Scott
|Hadyn Stephens<br />Kennedy Thomas<br />Marli Scott
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|- style="text-align: center; "
|
|Your Day Will Come
|Lyrical
|Ally Stephens<br />Blakeley Williams<br />Brooklynn Huffer<br />Cassandra Cavazos<br />Elyana Lopez<br />Emily Swanson<br />Gracie Johnson<br />Hadyn Stephens<br />Harlie Robbins<br />Jessica Kassan<br />Kaci Vineyard<br />Kate Rice<br />Katelyn Beres<br />Kathryn Jackson<br />Madison Kerley<br />Madison Kidd<br />Madison Mcnear<br />Marlee Bell<br />Melott Chloé<br />Rosario Truoccolo<br />Sydney Orr
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|
Line 320: Line 327:
|Lyrical
|Lyrical
|Brooklynn Huffer<br />Gracie Joseph<br />Hadyn Stephens<br />Kaci Vineyard<br />Kennedy Thomas<br />Madison Kidd<br />Marli Scott<br />Sydney Orr
|Brooklynn Huffer<br />Gracie Joseph<br />Hadyn Stephens<br />Kaci Vineyard<br />Kennedy Thomas<br />Madison Kidd<br />Marli Scott<br />Sydney Orr
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|- style="text-align: center; "
|
|Mission Impossible
|Pointe
|Blakeley Williams<br />Brooklynn Huffer<br />Cassandra Cavazos<br />Cheyenne Tee<br />Emily Swanson<br />Madison Kidd<br />Madison Mcnear<br />Sydney Orr
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|
Line 336: Line 350:
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|
|-style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|
|Big Spender
|Musical Theatre
|Ally Stephens<br />Gracie Joseph<br />Hadyn Stephens<br />Kaci Vineyard<br />Kennedy Thomas<br />Madison Kidd<br />Madison Mcnear<br />Marli Scott<br />Sydney Orr
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|Swing Break
|Swing Break
|Jazz
|Jazz
|
|Brooklynn Huffer<br />Gracie Joseph<br />Hadyn Stephens<br />Kaci Vineyard<br />Katelyn Beres<br />Kennedy Thomas<br />Madison Kidd<br />Madison Mcnear<br />Marli Scott<br />Sydney Orr
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|
Line 349: Line 370:
|Blakeley Williams<br />Brooklynn Huffer<br />Elyana Lopez<br />Hadyn Stephens<br />Jenna Thomas<br />Kaci Vineyard<br />Kaelynn Redding<br />Katelyn Beres<br />Kaylee Skaggs<br />Kennedy Thomas<br />Kimberly Chavez<br />Kynlee Patnode<br />Mackenzie Duggan<br />Marissa Pearson<br />Reagan Grantham
|Blakeley Williams<br />Brooklynn Huffer<br />Elyana Lopez<br />Hadyn Stephens<br />Jenna Thomas<br />Kaci Vineyard<br />Kaelynn Redding<br />Katelyn Beres<br />Kaylee Skaggs<br />Kennedy Thomas<br />Kimberly Chavez<br />Kynlee Patnode<br />Mackenzie Duggan<br />Marissa Pearson<br />Reagan Grantham
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "