Keagan Capps: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 236: | Line 236: | ||
|Marli Scott | |Marli Scott | ||
|Showbiz (Oklahoma City) | |Showbiz (Oklahoma City) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 369: | Line 327: | ||
|Showbiz (Oklahoma City) | |Showbiz (Oklahoma City) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan="6" |2018 | | rowspan="6" |2018 | ||
|All That Jazz | |All That Jazz | ||
|Musical Theatre | |Musical Theatre | ||
| | |Brooklynn Huffer<br />Harlie Robbins<br />Jenna Thomas<br />Kaylee Skaggs<br />Madison Kidd<br />Olivia Dutton<br />Reagan Grantham | ||
|Showbiz (Oklahoma City) | |Showbiz (Oklahoma City) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|Black Swan | |Black Swan | ||
|Pointe | |Pointe | ||
| | |Blakeley Williams<br />Brooklynn Huffer<br />Kennedy Thomas<br />Madison Kidd<br />Madison Mcnear<br />Marlee Bell<br />Sydney Orr | ||
|Showbiz (Oklahoma City) | |Showbiz (Oklahoma City) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| | |Bailar | ||
| | |Open | ||
| | |Abigail Yaffe<br />Bailey Portell<br />Ellington Dorr<br />Faith Stoner<br />Gracie Joseph<br />Harlie Robbins<br />Marli Scott<br />Olivia Dutton | ||
|Showbiz (Oklahoma City) | |Showbiz (Oklahoma City) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|Le'Go | |Le'Go | ||
|Hip Hop | |Hip Hop | ||
|Blakeley Williams<br />Brooklynn Huffer<br />Elyana Lopez<br />Harlie Robbins<br />Jenna Thomas<br />Kaelynn Redding<br />Kate Rice<br />Katelyn Beres<br />Kaylee Skaggs<br />Kennedy Thomas<br />Madison Mcnear<br />Reagan Grantham | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |||
|Easy | |||
|Tap | |||
|Blakeley Williams<br />Brooklynn Huffer<br />Cassandra Cavazos<br />Gracie Joseph<br />Jenna Thomas<br />Kennedy Thomas<br />Kinzie Bullock<br />Madison Kerley<br />Madison Kidd<br />Madison Mcnear<br />Marlee Bell<br />Marli Scott<br />Micah Pennington<br />Olivia Dutton<br />Rosario Truoccolo<br />Sydney Orr | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |Showbiz (Oklahoma City) | ||
| | | | ||
| Line 403: | Line 361: | ||
|Vogue | |Vogue | ||
|Jazz | |Jazz | ||
|Abigail Yaffe<br />Bailey Portell<br />Ellington Dorr<br />Faith Stoner<br />Gracie Joseph<br /> | |Abigail Yaffe<br />Bailey Portell<br />Brooklynn Huffer<br />Drew England<br />Ellington Dorr<br />Faith Stoner<br />Finley Aldridge<br />Gracie Joseph<br />Jenna Thomas<br />Kaci Vineyard<br />Kaylee Skaggs<br />Kennedy Thomas<br />Kynlee Patnode<br />Maci Kletke<br />Madison Kidd<br />Madison Mcnear<br />Marli Scott<br />Olivia Brewer<br />Olivia Nguyen<br />Peyton Koepke<br />Reagan Grantham<br /> Reece Finnestad<br />Ryleigh Highfill<br />Ryley Emerich<br />Sophia Neal<br />Sydney Orr | ||
|Showbiz (Oklahoma City) | |Showbiz (Oklahoma City) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|2019 | |2019 | ||
| | |Locus Iste | ||
| | |Pointe | ||
| | |Beth Windes<br />Marlee Bell<br />Marli Scott<br />Sydney Orr | ||
| | |Showbiz (Oklahoma City) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | | ||
|Hifashion | |||
|Jazz | |||
|Abigail Yaffe<br />Hadyn Stephens<br />Marli Scott<br />Meya Davis<br />Sydney Orr | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |||
| | | | ||
|To Know the Unknown | |||
|Contemporary | |||
|Beth Windes<br />Hadyn Stephens<br />Katelyn Beres<br />Madison Mcnear<br />Marli Scott<br />Sydney Orr | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |||
| | | | ||
|Man's World | |||
|Jazz | |||
|Brooklynn Huffer<br />Kaci Vineyard<br />Katelyn Beres<br />Madison Kidd<br />Madison Mcnear<br />Marlee Bell | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| | | | ||
|Stranded | |||
|Open | |||
|Brooklynn Huffer<br />Harlie Robbins<br />Kaci Vineyard<br />Katelyn Beres<br />Madison Kidd<br />Madison Mcnear<br />Olivia Dutton<br />Peyton Koepke | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |||
| | | | ||
|At the Gates | |||
|Lyrical | |||
|Abigail Yaffe<br />Finley Aldridge<br />Gabby Hardy<br />Hadyn Stephens<br />Marli Scott<br />Meya Davis<br />Peyton Koepke<br />Sydney Orr | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |||
| | | | ||
|Salem's Secrets | |||
|Contemporary | |||
| | | | ||
| | |Showbiz (Oklahoma City) | ||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |||
| | | | ||
|Zingaros | |||
|Jazz | |||
| | | | ||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |||
| | | | ||
|Swizzy | |||
|Hip Hop | |||
|Ally Stephens<br />Blakeley Williams<br />Brooklynn Huffer<br />Cassandra Cavazos<br />Elyana Lopez<br />Emily Swanson<br />Gracie Johnson<br />Hadyn Stephens<br />Harlie Robbins<br />Jessica Kassan<br />Kaci Vineyard<br />Kate Rice<br />Katelyn Beres<br />Kathryn Jackson<br />Madison Kerley<br />Madison Kidd<br />Madison Mcnear<br />Marlee Bell<br />Melott Chloé<br />Rosario Truoccolo<br />Sydney Orr | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| | | | ||
|White Lies | |||
|Contemporary | |||
| | | | ||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |||
| | | | ||
|Prince | |||
|Jazz | |||
|Many Dancers | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 1,104: | Line 446: | ||
| | | | ||
|Blakeley Williams<br />Brooklynn Huffer<br />Cassandra Cavazos<br />Emily Swanson<br />Gracie Joseph<br />Hadyn Stephens<br />Jessica Kassan<br />Julie Williamson<br />Kennedy Thomas<br />Kinzie Bullock<br />Madison Kidd<br />Madison Mcnear<br />Malayna Stober<br />Marli Scott<br />Olivia Dutton<br />Sydney Orr | |Blakeley Williams<br />Brooklynn Huffer<br />Cassandra Cavazos<br />Emily Swanson<br />Gracie Joseph<br />Hadyn Stephens<br />Jessica Kassan<br />Julie Williamson<br />Kennedy Thomas<br />Kinzie Bullock<br />Madison Kidd<br />Madison Mcnear<br />Malayna Stober<br />Marli Scott<br />Olivia Dutton<br />Sydney Orr | ||
| | | | ||
| | | | ||