Keagan Capps: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 177: | Line 177: | ||
|Closing Show | |Closing Show | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |2020 | ||
| rowspan="2" |Arbakkinn | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
|Elite! | |||
|- | |||
|Jump (Houston) | |||
|Closing Show | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2020-21 | |||
| rowspan="3" |J35 | | rowspan="3" |J35 | ||
| rowspan="3" |Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| Line 188: | Line 198: | ||
|- | |- | ||
|24/7 (Provo) | |24/7 (Provo) | ||
|Closing Show | |Closing Show | ||
|- | |- | ||