Keana Cameresi: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | ! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
|- | |||
| style="text-align:center;"|2009 | |||
| style="text-align:center;"|On My Own | |||
| style="text-align:center;"|Lyrical | |||
| style="text-align:center;"|Erin Babbs & Susan Barnett | |||
| style="text-align:center;"|Showbiz | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|2010 | |||
| style="text-align:center;"|Long Lost Child | |||
| style="text-align:center;"|Lyrical | |||
| style="text-align:center;"|Susan Barnett | |||
| style="text-align:center;"|unknown | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;"|2012 | | style="text-align:center;"|2012 | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"|Sparrow | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"|Lyrical | ||
| style="text-align:center;"|Shannon Mather | | style="text-align:center;"|Shannon Mather | ||
| style="text-align:center;"|HOFDC | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|2015 | |||
| style="text-align:center;"|Let Her Go | |||
| style="text-align:center;"|unknown | |||
| style="text-align:center;"|Tamerra Lynnh | |||
| style="text-align:center;"|HOFDC | | style="text-align:center;"|HOFDC | ||
|} | |} | ||