Keana Cameresi: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 55: Line 55:
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|-
|-
| rowspan="5" style="text-align:center;"|2012
| rowspan="7" style="text-align:center;"|2012
| style="text-align:center;"|Poison
| style="text-align:center;"|Poison
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|Jazz
Line 83: Line 83:
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Musical Theater
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Musical Theater
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Reese Fritch<br />[[Autumn Miller]]<br />Anthony Moran<br />[[Jessie Presch]]<br />Chloe Quast<br />Martin Pierro<br />[[Sarah Shepherd]]<br />Madison Smith
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Reese Fritch<br />[[Autumn Miller]]<br />Anthony Moran<br />[[Jessie Presch]]<br />Chloe Quast<br />Martin Pierro<br />[[Sarah Shepherd]]<br />Madison Smith
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Shannon Mather
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Megan McGrath
| style="text-align:center;"|HOFDC
| style="text-align:center;"|HOFDC
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|-
|-
| style="text-align:center;"|2013
| style="text-align:center;"|JUMP
| style="text-align:center;"|JUMP
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|-
| style="text-align:center;"|My Dream
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|[[Simone Cameresi]]<br />Natalie Conn<br />Bella Fritch<br />Samantha Grayson<br />[[Audrey Lee]]<br />[[Autumn Miller]]<br />[[Jessie Presch]]<br />Chloe Quast<br />[[Sarah Shepherd]]<br />Madison Smith
| style="text-align:center;"|Shannon Mather
| style="text-align:center;"|HOFDC
| style="text-align:center;"|1st in Groups
|-
|-
| style="text-align:center;"|2014
| style="text-align:center;"|2014