Keely Meyers: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 260: | Line 260: | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Teen Female BreakOut Artist | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Teen Female BreakOut Artist | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2017 | ||
| rowspan="2" |Heights of Shame | | rowspan="2" |Heights of Shame | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| Line 268: | Line 268: | ||
|NUVO (Anaheim) | |NUVO (Anaheim) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Teen Female BreakOut Artist | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Teen Female BreakOut Artist | ||
|- | |||
|I Am | |||
|Contemporary | |||
|Radix | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="7" |2018 | | rowspan="7" |2018 | ||