Kendall Glover: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
No edit summary
Line 32: Line 32:
| style="text-align: center; " |Starbound (Phoenix)
| style="text-align: center; " |Starbound (Phoenix)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align: center; " |2006
| style="text-align: center; " |New Attitude
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Showstopper (Phoenix)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Competitive Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |2007
| style="text-align: center; " |2007