Kennedy Cochran-Putt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 82: | Line 82: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" style="text-align: center; " |2016 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Skin & Bones | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Mandy Rogers | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Taylor Donahue]]<br />Naomi Corona<br />Elena Dahms<br />Ashley Dejulio<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Sophia Lopez<br />Tia Payne<br />[[Kaylee Quinn]] | ||
| style="text-align: center; " |Countdown | | style="text-align: center; " |Countdown | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Large Groups | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Large Groups | ||
| Line 92: | Line 92: | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Large Groups | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Large Groups | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Starpower | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Chandelier | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Chandelier | ||