Kennedy Cochran-Putt: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 82: Line 82:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="11" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="12" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Skin & Bones
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Skin & Bones
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Lyrical
Line 96: Line 96:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Chandelier
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Chandelier
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Mandy Rogers
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Lexine Cantoria]]<br />[[Taylor Donahue]]<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />[[Jessalyn Hall]]<br />Delanee Inman<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />Sophia Lopez<br />Bailey Mahaffey<br />[[Kayla Murray]]<br />Olivia O'Connor<br />[[Kaylee Quinn]]
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Lexine Cantoria]]<br />[[Taylor Donahue]]<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />[[Jessalyn Hall]]<br />Delanee Inman<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />Sophia Lopez<br />Bailey Mahaffey<br />[[Kayla Murray]]<br />Olivia O'Connor<br />[[Kaylee Quinn]]
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Large Groups
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Large Groups
Line 106: Line 106:
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Large Groups
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Large Groups
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Lantern's Lit
| style="text-align: center; " |KAR
| style="text-align: center; " |
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Lanterns Lit
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="2" style="text-align: center; " |
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Mandy Rogers
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Taylor Donahue]]<br />Naomi Corona<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Sophia Lopez<br />[[Kaylee Quinn]]
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Taylor Donahue]]<br />Naomi Corona<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Sophia Lopez<br />[[Kaylee Quinn]]
| style="text-align: center; " |Countdown
| style="text-align: center; " |Countdown