Kimmy Kopke: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 98: | Line 98: | ||
===Duets=== | ===Duets=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%; text-align:center;" | ||
! style="background:#E8CFE8;" |Year | ! style="background:#E8CFE8;" |Year | ||
! style="background:#E8CFE8;" |Dance Name | ! style="background:#E8CFE8;" |Dance Name | ||
| Line 106: | Line 106: | ||
! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards | ! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|rowspan="3 | |rowspan="3" |2012 | ||
|Tango | |||
|Ethnic | |||
|[[Lucas Triana]] | |||
|Hollywood Vibe (Miami) | |||
|1<sup>st</sup> | |||
|- | |- | ||
|If This Is Real | |||
|Lyrical | |||
|[[Lucas Triana]] | |||
|Access Broadway | |||
|Best Duet/Trio 12 & Under | |||
|- | |- | ||
|Hold My Eyes | |||
|Contemporary | |||
|[[Jessi Kennedy]] | |||
|Starbound (San Antonio) | |||
| | |1<sup>st</sup> | ||
|- | |||
|2014 | |||
|Don't Go | |||
|[[Kimmy Kopke]] | |||
|Hall of Fame (Boca Raton) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trios | |||
|} | |} | ||