Brooke Hyland: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Paige lover456 |
||
| Line 492: | Line 492: | ||
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Advanced Teen Groups<br />Platinum Award | | style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Advanced Teen Groups<br />Platinum Award | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2009 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Workin' 9 to 5 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Tap | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Matt Saffron | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Olivia Ice]]<br />[[Katherine Narasimhan]]<br />[[Brandon Pent]]<br />Stephanie Pittman<br />and others | ||
| style="text-align: center; " |Dance Masters of PA | | style="text-align: center; " |Dance Masters of PA | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 11-12 Lines | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 11-12 Lines | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |NYCDA (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |NYCDA (Pittsburgh) | ||