Klaire Wolkensdorfer: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 182: Line 182:
|9<sup>th</sup> in Senior Solos
|9<sup>th</sup> in Senior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3" |2020
|2020
|The End of Love
|The End of Love
|Contemporary
|Contemporary
|Tiffany Burton Rojas
|Tiffany Burton Rojas
|Countdown (Downey)
|Countdown (Downey)
|
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2" |Women's Work
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Mark Meismer
|Countdown (Downey)
|
|-style="text-align: center; "
|Starpower (Riverside)
|
|
|}
|}
Line 253: Line 244:
|Showstopper (Anaheim III)
|Showstopper (Anaheim III)
|4<sup>th</sup> in Senior Duos/Trios
|4<sup>th</sup> in Senior Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2019
| rowspan="2" |Women's Work
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Mark Meismer
| rowspan="2"|[[Sophia Laufer]]
|Countdown (Downey)
|
|-style="text-align: center; "
|Starpower (Riverside)
|
|}
|}