Klaire Wolkensdorfer: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 182: | Line 182: | ||
|9<sup>th</sup> in Senior Solos | |9<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2020 | |||
|The End of Love | |The End of Love | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|Tiffany Burton Rojas | |Tiffany Burton Rojas | ||
|Countdown (Downey) | |Countdown (Downey) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 253: | Line 244: | ||
|Showstopper (Anaheim III) | |Showstopper (Anaheim III) | ||
|4<sup>th</sup> in Senior Duos/Trios | |4<sup>th</sup> in Senior Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|2019 | |||
| rowspan="2" |Women's Work | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" |Mark Meismer | |||
| rowspan="2"|[[Sophia Laufer]] | |||
|Countdown (Downey) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Starpower (Riverside) | |||
| | |||
|} | |} | ||