Kylie Edwards: Difference between revisions
imported>Thomasanderson123 |
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{{Infobox dancer | |||
|name = Kylie Edwards | |name = Kylie Edwards | ||
|image = File:Kylie Edwards.jpg | |image = File:Kylie Edwards.jpg | ||
| Line 9: | Line 5: | ||
|age = 14 | |age = 14 | ||
|birthdate = June 3, 2004 | |birthdate = June 3, 2004 | ||
| | |eye color = Blue | ||
|hair color = Brown | |hair color = Brown | ||
|profession = Dancer <br> Student | |profession = Dancer <br> Student | ||
| Line 26: | Line 22: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
| | |- | ||
| style="text-align: center; " |2011 | | style="text-align: center; " |2011 | ||
| style="text-align: center; " |Everyday Princess | | style="text-align: center; " |Everyday Princess | ||
| Line 33: | Line 29: | ||
| style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2013 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2013 | ||
| style="text-align: center; " |Poison Ivy | | style="text-align: center; " |Poison Ivy | ||
| Line 43: | Line 39: | ||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Mama | | rowspan="5" style="text-align: center; " |Mama | ||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Jazz | | rowspan="5" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="5" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | ||