Laura Siegel: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 62: | Line 62: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2019 | ||
|At Odds | | rowspan="2"|At Odds | ||
|Contemporary | | rowspan="2"|Contemporary | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR (Minneapolis) | |||
|3<sup>rd</sup> in Elite 15-19 Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|The Gate | |The Gate | ||