Laura Siegel: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 52: Line 52:
|did not place
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4"|2018
| rowspan="5"|2018
| rowspan="2"|No Torrent (Like Greed)
| rowspan="3"|No Torrent (Like Greed)
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="3"|Contemporary
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|
Line 60: Line 60:
|Hall of Fame (Orlando)
|Hall of Fame (Orlando)
|
|
|-style="text-align: center; "
|StarQuest (Minneapolis)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|State of Nothing
| rowspan="2"|State of Nothing