Brooke Hyland: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Dancer Gurl 2000 mNo edit summary |
||
| Line 203: | Line 203: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |2012 | ||
|The Diary of Anne Frank | |The Diary of Anne Frank | ||
|Acrobatic | |Acrobatic | ||
| Line 254: | Line 254: | ||
|MA Dance (Clute) | |MA Dance (Clute) | ||
|2<sup>nd</sup> in Grade 7-8 Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Grade 7-8 Junior Solos | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Judge Judy | |||
| rowspan="2" |Unknown | |||
| rowspan="2" |unknown | |||
|unknown | |||
|1st | |||
|- | |||
|unknown | |||
|1st | |||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2013 | | rowspan="6" |2013 | ||