Laynee Hahn: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 m →Groups |
||
| Line 85: | Line 85: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 9-11 Power Lines | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 9-11 Power Lines | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="24" style="text-align: center; " |2013 | ||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Circus | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Circus | ||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Musical Theater | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Musical Theater | ||
| Line 178: | Line 178: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Children of 9/11 | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |[[Alexa Moffett]] | |||
| style="text-align: center; " |[[Brynklie Brown]]<br />[[Ainslee Gehrman]]<br />[[Claire Glessner]]<br />[[Kamilla Johnson]]<br />[[Dylynn Jones]]<br />[[Carlee Schield]]<br />[[Alexis Watson]]<br />[[Jaycee Wilkins]] | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Competitive Small Groups<br />Crystal Award | |||
|- | |- | ||
| rowspan="9" style="text-align: center; " |2014 | | rowspan="9" style="text-align: center; " |2014 | ||