Laynee Hahn: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 85: Line 85:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 9-11 Power Lines
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 9-11 Power Lines
|-
|-
| rowspan="23" style="text-align: center; " |2013
| rowspan="24" style="text-align: center; " |2013
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Circus
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Circus
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Musical Theater
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Musical Theater
Line 178: Line 178:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |Children of 9/11
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |[[Alexa Moffett]]
| style="text-align: center; " |[[Brynklie Brown]]<br />[[Ainslee Gehrman]]<br />[[Claire Glessner]]<br />[[Kamilla Johnson]]<br />[[Dylynn Jones]]<br />[[Carlee Schield]]<br />[[Alexis Watson]]<br />[[Jaycee Wilkins]]
| style="text-align: center; " |Showstopper (Phoenix)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Competitive Small Groups<br />Crystal Award
|-
|-
| rowspan="9" style="text-align: center; " |2014
| rowspan="9" style="text-align: center; " |2014