Brooke Hyland: Difference between revisions

>Dancer Gurl 2000
No edit summary
>Dancer Gurl 2000
mNo edit summary
Line 484: Line 484:
|n/a
|n/a
|-
|-
|2005
| rowspan="2" |2005
|No Parking on the Dance Floor
|No Parking on the Dance Floor
|unknown
|unknown
|unknown
|unknown
|[[Nia Frazier]]<br />Josh Hyland<br />[[Paige Hyland]]<br />[[Chloe Lukasiak]]<br />and others
|[[Nia Frazier]]<br />Josh Hyland<br />[[Paige Hyland]]<br />[[Chloe Lukasiak]]<br />and others
|
|n/a
|n/a
|-
|Body Shop
|Jazz
|unknown
|[[Taylor Ackerman]]
[[Quinton]]
 
Madison
 
[[Natalie Secola]]
 
[[Mia Diaz]]
 
[[Gabrielle]]
 
Gabrielle
 
[[Dante]]
 
[[Emily Burkhart]]
 
[[Claudia Colume]]
 
[[Jordon]]
|n/a
|n/a
|n/a
|-
|-