Brooke Hyland: Difference between revisions
| Line 688: | Line 688: | ||
|DEA (Pittsburgh) | |DEA (Pittsburgh) | ||
|3<sup>rd</sup> in Preteen Lines | |3<sup>rd</sup> in Preteen Lines | ||
|- | |||
|DEA (Las Vegas) | |DEA (Las Vegas) | ||
|Did not Place in Preteen Lines | |Did not Place in Preteen Lines | ||