Lexie Antolik: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 238: | Line 238: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2"| | | rowspan="4" |2022 | ||
| | | rowspan="2" |What it Is | ||
| rowspan="2" |Hip Hop | |||
| rowspan="2" |Mia Manfrede | |||
|Masquerade (St. Louis 2) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Rainbow (St. Louis) | ||
|7<sup>th</sup> in Elite Starz 15-19 Duets/Trios | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Easy Street | |||
| rowspan="2" |Musical Theater | |||
| rowspan="2" |Caroline Geringer<br />Anthony Simokaitis | |||
|Masquerade (St. Louis 2) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Rainbow (St. Louis) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Elite 15-19 Duets/Trios | ||
|} | |} | ||