Libby Haye: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2017 | |||
| style="text-align: center; " |Freakum Dress | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2018 | | style="text-align: center; " |2018 | ||