Libby Haye: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 231: Line 231:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Line
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Line
|-
|-
| rowspan="16" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |Little Bit
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Alyssa Bindra<br />Madeline Hicks<br />Haley Kosonen<br />[[Olivia Magni]]<br />[[Chloe Solinger]]<br />Claire Tidwell<br />Abby Veiga<br />Kaitlyn Wu
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |The Chain
| style="text-align: center; " |The Chain
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary
Line 242: Line 249:
| style="text-align: center; " |Open
| style="text-align: center; " |Open
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Makayla Abadie<br />Alyssa Bindra<br />[[Libby Haye]]<br />Danni Jaime<br />Haley Kosonen<br />Mia Oronoz<br />Claire Tidwell<br />Kaitlyn Wu
| style="text-align: center; " |Makayla Abadie<br />Alyssa Bindra<br />[[Delaney Haye]]<br />Danni Jaime<br />Haley Kosonen<br />Mia Oronoz<br />Claire Tidwell<br />Kaitlyn Wu
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |