Libby Haye: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 100: | Line 100: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Wicked Little Girls | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Wicked Little Girls | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Delaney Haye]] | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Duet/Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim III) | |||
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Junior Duet/Trios | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2018 | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Pon de Replay | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " | | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Delaney Haye]] | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim III) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Showbiz (Riverside) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|} | |||
===Trios=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" style="width:70%; font-size:90%;" cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | ! style="background:#f2c8e0;" |Year | ||
| style="text-align: center; " | | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2015 | |||
| style="text-align: center; " |Boss | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |[[Delaney Haye]] | | style="text-align: center; " |[[Delaney Haye]]<br />[[Kylie McMahon]] | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |24/7 (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|} | |} | ||