Lillian Grace Edwards: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 128: | Line 128: | ||
| style="text-align: center; " |Double Diamond | | style="text-align: center; " |Double Diamond | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="20" style="text-align: center; " |2020 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Don't Forget About Me | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Don't Forget About Me | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Open | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Open | ||
| Line 146: | Line 146: | ||
| style="text-align: center; " |StarQuest (OKC) | | style="text-align: center; " |StarQuest (OKC) | ||
| style="text-align: center; " |Platinum Plus | | style="text-align: center; " |Platinum Plus | ||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Don't Forget About Me | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Open | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Kayla Quisenberry | |||
| style="text-align: center; " |Tremaine (Houston) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Open Solos<br />1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (OKC) | |||
| style="text-align: center; " |Platinum Plus<br />1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (OKC) | |||
| style="text-align: center; " |Platinum Plus<br />1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||