Lilliana Martinez: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 62: Line 62:
|2<sup>nd</sup> in Intermediate 9-11 Solos
|2<sup>nd</sup> in Intermediate 9-11 Solos
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
| rowspan="5" |2019
| rowspan="4" |2019
| rowspan="5" |Wild Hearts
| rowspan="4" |Wild Hearts
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="4" |Lyrical
|Jump (Honolulu)
|Jump (Honolulu)
|6<sup>th</sup> in Junior Solos<br />High Gold
|6<sup>th</sup> in Junior Solos<br />High Gold
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|Believe (Fresno)
|Believe (Fresno)
|
|- style="text-align: center; "
|Revolution (Fresno)
|
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "