Lilliana Martinez: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 100: | Line 100: | ||
|9<sup>th</sup> in Intermediate 12-14 Solos | |9<sup>th</sup> in Intermediate 12-14 Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="16" |2021 | ||
|Sexy Back | |||
|Jazz | |||
|KAR Live (Burbank) 1 | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |Radical Self | | rowspan="5" |Radical Self | ||
| rowspan="5" |Contemporary | | rowspan="5" |Contemporary | ||