Lindsey Stobbs: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
|10<sup>th</sup> in Junior Solos | |10<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="9"|2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="9"|Don't Miss You | ||
| rowspan=" | | rowspan="9"|Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="9"| | ||
|KAR (Portland) | |KAR (Portland) | ||
| | | | ||
| Line 46: | Line 46: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Spotlight (Portland) | |Spotlight (Portland) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Revel | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||