Lindsey Stobbs: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 32: Line 32:
|10<sup>th</sup> in Junior Solos
|10<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="8"|2019
| rowspan="9"|2019
| rowspan="8"|Don't Miss You
| rowspan="9"|Don't Miss You
| rowspan="8"|Jazz
| rowspan="9"|Jazz
| rowspan="8"|
| rowspan="9"|
|KAR (Portland)
|KAR (Portland)
|
|
Line 46: Line 46:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Spotlight (Portland)
|Spotlight (Portland)
|
|-style="text-align: center; "
|Revel
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "