Mackenzie Auger: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Gamer97Phu
Line 62: Line 62:
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
|-
|2013
| rowspan="2" |2013
|Brokenhearted
|Brokenhearted
|unknown
|unknown
Line 68: Line 68:
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|9<sup>th</sup> in Junior Solos
|9<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|I Can’t Do It Alone
|Musical Theatre
|
|Hall Of Fame (Ontario)
|unknown
|-
|-
| rowspan="2" |2014
| rowspan="2" |2014