Macie Blacklidge: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 306: | Line 306: | ||
|Showstopper (Indianapolis) | |Showstopper (Indianapolis) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Production Lines<br />Crystal Award | |1<sup>st</sup> in Teen Production Lines<br />Crystal Award | ||
|- | |||
|2016 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[[Macie Blacklidge]]<br />[[Makenna Blacklidge]]<br />Lily Claymon<br />Madalyn Cunningham<br />Grace Gerig<br />[[Ava Geske]]<br />Adare Haas<br />Macie Harris<br />Ashley Hoover<br />Lily Jones<br />Lauren Liali<br />Camryn Mandelbaum<br />Kylie Mendoza<br />Caroline Moeller<br />Georgia Mudd<br />Maya Palmer<br />Avery Puno<br />Tara Share<br />Kendall Wright | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[[Macie Blacklidge]]<br />[[Makenna Blacklidge]]<br />Lily Claymon<br />Madalyn Cunningham<br />Grace Gerig<br />[[Ava Geske]]<br />Macie Harris<br />Ashley Hoover<br />Lily Jones<br />Lauren Liali<br />Camryn Mandelbaum<br />Kylie Mendoza<br />Caroline Moeller<br />Georgia Mudd<br />Amanda Mustaklem<br />Maya Palmer<br />Tara Share<br />Kendall Wright | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||