Macie Blacklidge: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 451: | Line 451: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |I'm So Excited | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |[[Macie Blacklidge]]<br />Abby Clement<br />Ava Dalton<br />Lanae Davis<br />[[Lily Farrell]]<br />Ella Flores<br />[[Lynsey Foertsch]]<br />Ava Fromm<br />[[Ava Geske]]<br />Laila Graves<br />Ainsley Grey<br />[[Adare Haas]]<br />[[Emily Haas]]<br />[[Joya Haas]]<br />Josephine Hammond<br />Mia Hayden<br />Haley Hedgecock<br />[[Jenna Jarboe]]<br />Lyric Jones<br />Isabelle Kanach<br />Camille Kapsalis<br />Jenna Kryder<br />Chloe Lake<br />Lauren Lewis<br />Kayleigh Lloyd<br />[[Aubriana Lovelace]]<br />Samantha McMahon<br />[[Delaney Michalak]]<br />Erin Monnier<br />Lexie Parkins<br />Libby Parkins<br />Gabriella Pate<br />Meredith Procise<br />Avery Puno<br />Felicity Ruth<br />Leila Ruth<br />Carson Sampson<br />Camille Twitchell<br />Audriana Varner | |||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Traverse City) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 475: | Line 484: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||