Macie Blacklidge: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 655: | Line 655: | ||
|1<sup>st</sup> in Teen/Senior Mega Lines | |1<sup>st</sup> in Teen/Senior Mega Lines | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="26" |2019 | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" |[[Macie Blacklidge]]<br />Lanae Davis<br />Grace Emery<br />[[Ava Geske]]<br />[[Adare Haas]]<br />Michelle Hong<br />Camille Kapsalis<br />Jenna Kryder<br />Avery Puno | |||
|Hall of Fame (Columbus) | |Hall of Fame (Columbus) | ||
| | | | ||
| Line 667: | Line 667: | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |[[Macie Blacklidge]]<br />Grace Emery<br />[[Ava Geske]]<br />[[Adare Haas]]<br />[[Emily Haas]]<br />Camille Kapsalis<br />Jenna Kryder<br />Samantha McMahon<br />Avery Puno | ||
|Hall of Fame (Columbus) | |Hall of Fame (Columbus) | ||
| | | | ||
| Line 676: | Line 676: | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |[[Macie Blacklidge]]<br />Lanae Davis<br />[[Ava Geske]]<br />[[Adare Haas]]<br />Camille Kapsalis<br />Jenna Kryder<br />Alexis Leistner<br />Samantha McMahon<br />Avery Puno | ||
|Hall of Fame (Columbus) | |Hall of Fame (Columbus) | ||
| | | | ||
| Line 685: | Line 685: | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |[[Macie Blacklidge]]<br />Abby Clement<br />Lanae Davis<br />Lily Farrell<br />Ella Flores<br />[[Ava Geske]]<br />Laila Graves<br />Ainsley Grey<br />[[Adare Haas]]<br />[[Emily Haas]]<br />[[Joya Haas]]<br />[[Jenna Jarboe]]<br />Camille Kapsalis<br />Jenna Kryder<br />[[Aubriana Lovelace]]<br />Samantha McMahon<br />[[Delaney Michalak]]<br />Lexie Parkins<br />Avery Puno | ||
|Hall of Fame (Columbus) | |Hall of Fame (Columbus) | ||
| | | | ||
| Line 694: | Line 694: | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Abigail Alfrey<br />[[Macie Blacklidge]]<br />Lilah Brand<br />Kaitlyn Brkaric<br />Hannah Brown<br />Lily Claymon<br />Lanae Davis<br />Abigail Emery<br />Jasmine Estep<br />[[Ava Geske]]<br />Laila Graves<br />[[Adare Haas]]<br />Macie Harris<br />Mira Holifield<br />Samuel Hulka<br />Katie Humphrey<br />Jenna Kryder<br />Lauren Lewis<br />Lauren Liali<br />[[Kylie Mendoza]]<br />Emma Nolan<br />Avery Puno<br />Kendall Wright | ||
|Hall of Fame (Columbus) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |It's All Coming Back to Me | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" |[[Macie Blacklidge]]<br />[[Makenna Blacklidge]]<br />Lily Claymon<br />[[Adare Haas]]<br />Macie Harris<br />[[Kylie Mendoza]]<br />[[Maya Palmer]]<br />Avery Puno<br />Kendall Wright | |||
|Hall of Fame (Columbus) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Trigger | |||
| rowspan="2" |Open | |||
| rowspan="2" |[[Macie Blacklidge]]<br />[[Makenna Blacklidge]]<br />Lily Claymon<br />[[Ava Geske]]<br />Macie Harris<br />Lauren Liali<br />[[Kylie Mendoza]]<br />[[Maya Palmer]]<br />Kendall Wright | |||
|Hall of Fame (Columbus) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |The Support Group | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Abigail Alfrey<br />[[Macie Blacklidge]]<br />[[Makenna Blacklidge]]<br />Kaitlyn Brkaric<br />Hannah Brown<br />Lily Claymon<br />Abigail Emery<br />Grace Emery<br />[[Ava Geske]]<br />Macie Harris<br />Mira Holifield<br />Katie Humphrey<br />Lauren Liali<br />[[Kylie Mendoza]]<br />Emma Nolan<br />[[Maya Palmer]]<br />Kendall Wright | |||
|Hall of Fame (Columbus) | |Hall of Fame (Columbus) | ||
| | | | ||
| Line 701: | Line 728: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Let Me Let You Go | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Open | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Abigail Alfrey<br />[[Macie Blacklidge]]<br />[[Makenna Blacklidge]]<br />Kaitlyn Brkaric<br />Hannah Brown<br />Lily Claymon<br />Lanae Davis<br />Abigail Emery<br />Grace Emery<br />[[Ava Geske]]<br />[[Adare Haas]]<br />Macie Harris<br />Michelle Hong<br />Katie Humphrey<br />Lauren Liali<br />[[Kylie Mendoza]]<br />[[Maya Palmer]]<br />Avery Puno | ||
|Hall of Fame (Columbus) | |Hall of Fame (Columbus) | ||
| | | | ||
| Line 710: | Line 737: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Hate | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Abigail Alfrey<br />[[Macie Blacklidge]]<br />[[Makenna Blacklidge]]<br />Lilah Brand<br />Kaitlyn Brkaric<br />Hannah Brown<br />Lily Claymon<br />Abigail Emery<br />Grace Emery<br />Macie Harris<br />Mira Holifield<br />Katie Humphrey<br />Lauren Liali<br />[[Kylie Mendoza]]<br />Emma Nolan<br />[[Maya Palmer]]<br />Gabriella Pate<br />Kendall Wright | ||
|Hall of Fame (Columbus) | |Hall of Fame (Columbus) | ||
| | | | ||
| Line 719: | Line 746: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Never Enough | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Abigail Alfrey<br />[[Macie Blacklidge]]<br />[[Makenna Blacklidge]]<br />Lilah Brand<br />Kaitlyn Brkaric<br />Hannah Brown<br />Lily Claymon<br />Abigail Emery<br />Grace Emery<br />[[Ava Geske]]<br />[[Adare Haas]]<br />Macie Harris<br />Mira Holifield<br />Katie Humphrey<br />Lauren Liali<br />[[Kylie Mendoza]]<br />Emma Nolan<br />Gabriella Pate<br />Avery Puno<br />Taylor Rice<br />Tara Share<br />Kendall Wright | ||
|Hall of Fame (Columbus) | |Hall of Fame (Columbus) | ||
| | | | ||