Maddie Stone: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 140: Line 140:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2020
|2020
|Water Me
|
|
|
|
|
|KAR Virtual
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 150: Line 150:
|
|
|
|
|
|KAR (Los Angeles)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 157: Line 157:
|
|
|
|
|
|KAR (San Gabriel)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 164: Line 164:
|
|
|
|
|
|Showstopper (Anaheim I)
|
|9<sup>th</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|
Line 171: Line 171:
|
|
|
|
|
|Starpower
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 178: Line 178:
|
|
|
|
|
|NUVO
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 247: Line 247:
|3<sup>rd</sup> in Teen Duets/Trios
|3<sup>rd</sup> in Teen Duets/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|2020
| rowspan="4" |2020
| rowspan="3"|Why'd Did You Have to Go
| rowspan="4" |Why'd Did You Have to Go
| rowspan="3"|
| rowspan="4" |
| rowspan="3"|[[Audrey Stone]]
| rowspan="4" |[[Audrey Stone]]
|Dance Xperience (Long Beach)
|Dance Xperience (Long Beach)
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios<br />Gold
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios<br />Gold
Line 259: Line 259:
|KAR (San Gabriel)
|KAR (San Gabriel)
|
|
|-
|Showstopper (Anaheim I)
|5<sup>th</sup> in Teen Duos/Trios
|}
|}