Brooke Hyland: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Monstrous567123
Line 492: Line 492:
|-
|-
| rowspan="3" |2005
| rowspan="3" |2005
|No Parking on the Dance Floor
|Hip-Hop
|unknown
|[[Nia Frazier]]<br />[[Josh Hyland]]<br />[[Paige Hyland]]<br />[[Chloe Lukasiak]]<br />and others
|n/a
|n/a
|-
|At the Copa
|At the Copa
|Jazz
|Jazz
Line 505: Line 498:
|DEA (Pittsburgh)
|DEA (Pittsburgh)
|2<sup>nd</sup> in 12 & Under Small Fry Groups
|2<sup>nd</sup> in 12 & Under Small Fry Groups
|-
|Chattanooga Choo Choo
|Tap
|unknown
|
|n/a
|n/a
|-
|-
|Body Shop
|Body Shop
Line 521: Line 521:
|n/a
|n/a
|-
|-
| rowspan="6" |2007
| rowspan="7" |2007
|No Parking on the Dance Floor
|Hip-Hop
|unknown
|[[Nia Frazier]]<br />[[Josh Hyland]]<br />[[Paige Hyland]]<br />[[Chloe Lukasiak]]<br />and others
|n/a
|n/a
|-
| rowspan="5" |Bug-a-Boo
| rowspan="5" |Bug-a-Boo
| rowspan="5" |unknown
| rowspan="5" |unknown