Maddie Stone: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 141: | Line 141: | ||
|Charity Photogenic Winner | |Charity Photogenic Winner | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |2020 | ||
| rowspan="6" |Water Me | | rowspan="6" |Water Me | ||
| rowspan="6" |Contemporary | | rowspan="6" |Contemporary | ||
| Line 163: | Line 163: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Winner Takes it All | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Aviana Sanchez | ||
|KAR Virtual | |KAR Virtual | ||
|4<sup>th</sup> in Elite 12-14 Solos<br />Elite Top First | |4<sup>th</sup> in Elite 12-14 Solos<br />Elite Top First | ||
| Line 182: | Line 182: | ||
|- | |- | ||
|NUVO (Long Beach) | |NUVO (Long Beach) | ||
| | |||
|- | |||
|WCE (San Diego) | |||
| | |||
|- | |||
|WCE (San Diego) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|WCE | |WCE (San Diego) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||