Maddie Stone: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 251: | Line 251: | ||
|Hall of Fame (Riverside) | |Hall of Fame (Riverside) | ||
|14<sup>th</sup> in Senior Solos | |14<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |||
| rowspan="8" |2023 | |||
| rowspan="4" |Dancing | |||
| rowspan="4" |Lyrical | |||
| rowspan="4" | | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Upland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Hold Me Closer | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" | | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Upland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Line 330: | Line 361: | ||
|Hall of Fame (Riverside) | |Hall of Fame (Riverside) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios | |2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2023 | |||
| rowspan="4" |Better Days | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" |[[Audrey Stone]] | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Upland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|} | |} | ||