Madelynn Bourgoing: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 110: | Line 110: | ||
===Duets=== | ===Duets=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width: | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | ! style="background:#f2c8e0;" |Year | ||
| Line 120: | Line 120: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2"|2016 | |||
| rowspan="2"|Tempted | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"|Ashley Massicotte | |||
| rowspan="2"|Kacie Lavender | |||
|Showstopper (Jacksonville) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|StarQuest (Atlanta) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|2017 | |||
|Unknown | |||
|Jazz | |||
| | | | ||
|Annalise Pisciotti | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Devil on My Shoulder | |||
|Open | |||
| | | | ||
| | |Jennifer Theobald | ||
| | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||