Madelynn Bourgoing: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 519: | Line 519: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|2019 | | rowspan="20" |2019 | ||
| | | rowspan="2" |Cola | ||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Ariel Banfalvy<br />Madeline Blackburn<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Annie Mckell<br />Kaylee Quintana<br />Noelle Strong<br />Ryann Weaver<br />Zoe Zacahrias | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" |Fall Into Me | |||
| rowspan="2" |Open | |||
| rowspan="2" |Mary Grace Abdoney<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Rachel Carter<br />Bailey Goodnight<br />[[Cami Massicotte|Cameron Massicotte]]<br />Madison Mclaughlin<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />Hayley Vanwagner | |||
|Showbiz (Lakeland) | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" |Hope There's Someone | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Ariel Banfalvy<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Brooke Clark<br />[[Cami Massicotte|Cameron Massicotte]]<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />Jayleen Ramirez<br />Grace Socher<br />Hayley Vanwagner<br />Ryann Weaver | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" |Domino Effect | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Mary Grace Abdoney<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Brooke Clark<br />Olivia Gray<br />[[Cami Massicotte|Cameron Massicotte]]<br />Madison Mclaughlin<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />Allie Ragano<br />Jayleen Ramirez<br />Ellianna Valkenburg<br />Ava Weissman<br />Lexie Zales | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2" |Bla Bla Cha Cha | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Ariel Banfalvy<br />Madeline Blackburn<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Rachel Carter<br />Brooke Clark<br />Olivia Gray<br />[[Cami Massicotte|Cameron Massicotte]]<br />Madison Mclaughlin<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />Jayleen Ramirez<br />Grace Socher<br />Noelle Strong | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="2" |Amen | ||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Ariel Banfalvy<br />Madeline Blackburn<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Delaney Davis<br />Sam Judd<br />[[Cami Massicotte|Cameron Massicotte]]<br />Charlotte Morgan<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />Kaylee Quintana<br />Jayleen Ramirez<br />Noelle Strong<br />Emily Varsalona<br />Ryann Weaver | |||
|Showbiz (Lakeland) | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="2" |Blind Winter | ||
| | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| | | rowspan="2" |Ariel Banfalvy<br />Madeline Blackburn<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Brooke Clark<br />[[Ella Dobler]]<br />Bailey Goodnight<br />Sam Judd<br />[[Cami Massicotte|Cameron Massicotte]]<br />Madison Mclaughlin<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />Kaylee Quintana<br />Jayleen Ramirez<br />Noelle Strong<br />Emily Varsalona<br />Ryann Weaver | ||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="2" |Praying | ||
| | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| | | rowspan="2" |Mary Grace Abdoney<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Rachel Carter<br />Bailey Goodnight<br />Aubrey Knust<br />Rheem Masaood<br />[[Cami Massicotte|Cameron Massicotte]]<br />Madison Mclaughlin<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />Josie O'Brien<br />Allie Ragano<br />Jayleen Ramirez<br />Ellianna Valkenburg<br />Ava Weissman | ||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="2" |Tethered | ||
| | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| | | rowspan="2" |Ariel Banfalvy<br />Madeline Blackburn<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Delaney Davis<br />Sam Judd<br />[[Cami Massicotte|Cameron Massicotte]]<br />Catherine Minton<br />Charlotte Morgan<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />Kaylee Quintana<br />Jayleen Ramirez<br />Halston Seton<br />Grace Socher<br />Noelle Strong<br />Anna Tate<br />Hayley Vanwagner<br />Emily Varsalona<br />Ryann Weaver<br />Zoe Zacahrias | ||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="2" |Cell Block Tango | ||
| | | rowspan="2" |Musical Theater | ||
| | | rowspan="2" |Many Dancers | ||
| | |||
|Showbiz (Lakeland) | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
| Line 660: | Line 667: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Showbiz (Lakeland) | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 698: | Line 684: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Showbiz (Lakeland) | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
| Line 716: | Line 695: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Showbiz (Lakeland) | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
| Line 741: | Line 706: | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 754: | Line 712: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Showbiz (Lakeland) | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||