Madelynn Bourgoing: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 287: | Line 287: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2020 | | rowspan="2" |2020 | ||
|Sedaktiv | | rowspan="2" |Sedaktiv | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| | | rowspan="2" | | ||
|[[Cami Massicotte]]<br />[[Charlotte Mozingo]] | | rowspan="2" |[[Cami Massicotte]]<br />[[Charlotte Mozingo]] | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios<br />MVP Award | |1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios<br />MVP Award | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Legacy (Lakeland) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios | |||
|} | |} | ||