Maggie Marx: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 312: Line 312:
|Revolution (Chicago)
|Revolution (Chicago)
|1<sup>st</sup> in Advanced 9-11 Duet/Trios
|1<sup>st</sup> in Advanced 9-11 Duet/Trios
|-
|2018
|Feeling Good
|Jazz
|Molly Hall &
Yvette Walts
|[[Maggie Marx]]
|Adrenaline
|
|-
|-
|2019
|2019