Paige Glenn: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 171: Line 171:
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Arthur Celestine<br />[[Artyon Celestine]]<br />Ashley Eastham<br />Lexi Bodendorf<br />Brooklyn Coronado<br />Aubrie Stoehr<br />Kara Gray<br />Peyton Mendelkow<br />Addison Pennock<br />Vanessa Albee<br />Aliyah Garnett<br />Melody Kidder<br />Carly Allyn<br />Riley Bendel<br />Gracie Jamneshan
| style="text-align:center;"|Arthur Celestine<br />[[Artyon Celestine]]<br />Ashley Eastham<br />Lexi Bodendorf<br />Brooklyn Coronado<br />Aubrie Stoehr<br />Kara Gray<br />Peyton Mendelkow<br />Addison Pennock<br />Vanessa Albee<br />Aliyah Garnett<br />[[Melody Kidder]]<br />Carly Allyn<br />Riley Bendel<br />Gracie Jamneshan
| style="text-align:center;"|Showstopper
| style="text-align:center;"|Showstopper
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Mini Large Groups
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Mini Large Groups
Line 192: Line 192:
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Kara Gray<br />Addison Pennock<br />Camilla Smith<br />Bella Kidder<br />Giuliana Ramirez
| style="text-align:center;"|Kara Gray<br />Addison Pennock<br />Camilla Smith<br />[[Bella Kidder]]<br />Giuliana Ramirez
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
Line 210: Line 210:
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|[[Artyon Celestine]]<br />Brooklyn Coronado<br />[[Jadyn Dumond]]<br />[[Paige Glenn]]<br />[[Bella Kidder]]<br />Peyton Mendelkow<br />Molly Ryann
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align:center;"|
|-
| style="text-align:center;"|Ain't No Time
| style="text-align:center;"|Hip Hop
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|}
|}