Paige Glenn: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 144: Line 144:
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |Time of Your Life
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Time of Your Life
| style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |
| rowspan="2" style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |[[Artyon Celestine]]
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Artyon Celestine]]
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |did not place
|-
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim I)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Duo/Trios
|-
|-
| style="text-align: center; " |Barbie Girl
| style="text-align: center; " |Barbie Girl