Makayla Gordon: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 34: | Line 34: | ||
|9<sup>th</sup> in Teen Solos | |9<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2013 | | rowspan="3"|2013 | ||
|Who You Are | | rowspan="2"|Who You Are | ||
| | | rowspan="2"|Lyrical | ||
|KAR (Claremont) | |KAR (Claremont) | ||
|2<sup>nd</sup> in Intermediate 12-14 Solos | |2<sup>nd</sup> in Intermediate 12-14 Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Spotlight Dance Cup | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Spectrum | |||
|Jazz | |Jazz | ||
|Spotlight Dance Cup | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|2014 | |||
| rowspan="2"|Rule the World | |||
| rowspan="2"|Jazz | |||
|KAR | |KAR | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Rainbow | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Last to Know | |||
|Lyrical | |||
|Rainbow | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||