Makenna Blacklidge: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 540: | Line 540: | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Production Lines | |1<sup>st</sup> in Teen Production Lines | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="30" |2018 | ||
| rowspan="2" |Gravity | | rowspan="2" |Gravity | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| Line 621: | Line 621: | ||
|StarQuest (Indianapolis II) | |StarQuest (Indianapolis II) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen/Senior Mega Lines | |1<sup>st</sup> in Teen/Senior Mega Lines | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||