Makenna Blacklidge: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 540: Line 540:
|1<sup>st</sup> in Teen Production Lines
|1<sup>st</sup> in Teen Production Lines
|-
|-
| rowspan="20" |2018
| rowspan="30" |2018
| rowspan="2" |Gravity
| rowspan="2" |Gravity
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
Line 621: Line 621:
|StarQuest (Indianapolis II)
|StarQuest (Indianapolis II)
|1<sup>st</sup> in Teen/Senior Mega Lines
|1<sup>st</sup> in Teen/Senior Mega Lines
|-
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|}
|}