Makenna Blacklidge: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 622: | Line 622: | ||
|1<sup>st</sup> in Teen/Senior Mega Lines | |1<sup>st</sup> in Teen/Senior Mega Lines | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="30" |2019 | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Columbus) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Columbus) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Columbus) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Columbus) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Columbus) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Columbus) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Columbus) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| | |Hall of Fame (Columbus) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| | |Hall of Fame (Columbus) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| | |Hall of Fame (Columbus) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||