Makenna Gregory: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 m →Videos |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2014 | ||
|I Can Cook Too | |||
|Musical Theatre | |||
| | |||
|Starpower | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Naughty | | rowspan="2"|Naughty | ||
| rowspan="2"| | | rowspan="2"| | ||