Marissa Temme: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" colspan="1"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" colspan="1"|Haunted | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" colspan="1"| | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" colspan="1"|Tiffany Burton Rojas | ||
|KAR (Redondo Beach) | |KAR (Redondo Beach) | ||
|5<sup>th</sup> in Intermediate 12-14 Solos<br />5<sup>th</sup> Runner-Up for Miss Teen Dance | |5<sup>th</sup> in Intermediate 12-14 Solos<br />5<sup>th</sup> Runner-Up for Miss Teen Dance | ||
| Line 41: | Line 41: | ||
|KAR Nationals (Anaheim) | |KAR Nationals (Anaheim) | ||
|4<sup>th</sup> in Intermediate 12-14 Solos | |4<sup>th</sup> in Intermediate 12-14 Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Inferno Dance | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Radix (Anaheim) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3" colspan="1"|2019 | | rowspan="3" colspan="1"|2019 | ||