Mary Joy Bell: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 109: | Line 109: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Ooh Kill 'Em | |||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
| style="text-align: center; " |Ricky Maalouf | |||
| style="text-align: center; " |Taryn Bee <br> [[Bostyn Brown]] <br> McKenna Dickson <br> Marley Gorman <br> Laynee Hahn <br> Brinley Harris <br> Emma Harris <br> [[Dylynn Jones]] <br> [[Taylor Knab]] <br> [[Simrin Player]] <br> [[Gabby Pulido]] <br> [[Jazlyn Robinson]] <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Vibeology | | style="text-align: center; " |Vibeology | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |[[Alexis Adair]] <br> Taryn Bee <br> [[Brooklin Cooley]] <br> Claire Glessner <br> Laynee Hahn <br> [[Taylor Knab]] <br> | | style="text-align: center; " |[[Alexis Adair]] <br> Taryn Bee <br> [[Brooklin Cooley]] <br> Claire Glessner <br> Laynee Hahn <br> [[Taylor Knab]] <br> [[Sami McGowan]] <br> [[Summer O'Haver]] <br> Landrie Peterson <br> [[Brightyn Rines]] <br> [[Jazlyn Robinson]] <br> [[Tatiana Savedra]] <br> ][Jenna Valenzuela]] <br> and others | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||